wannayogiJe ťažké dôverovať človeku, ktorého sme nikdy nevideli a nič o ňom nevieme. Čoraz viac ľudí nakupuje cez internetové obchody, kde chýba osobný kontakt a vytvorenie akéhosi prepojenia medzi zákazníkom a predávajúcim. Mojou filozofiou v rámci predaja je ponúknuť nie len kvalitné výrobky, ale aj poradenstvo. O svojich zákazníkov sa starám s radosťou. Nasvedčuje tomu aj klientela, ktorú som si vybudovala počas predchádzajúceho zamestnania na súkromnej poliklinike v Košiciach, kde som pracovala ako fyzioterapeutka. Veľa skúsenosti som získala aj počas štúdia na vysokej škole v Trenčíne. Po škole som absolvovala kurz cvičenia SM system so zameraním na skoliózu a inštruktorský kurz power jogy v Bratislave. Joge sa venujem približne štvrtý rok. Naďalej sa zúčastňujem rôznych kurzov a seminárov, vzdelávam sa z kníh a internetu. Nie som typ človeka, ktorý s nechuťou vstáva ráno do práce na šiestu, kde s kyslým výrazom a s neustálym pozeraním na hodinky strávi 8 – 12 hodín a zvyšok dňa potom prespí. Som tu pre vás a ak vás čokoľvek trápi, či už bolesti chrbta, kĺbov, svalov, alebo máte otázku ohľadom cvičenia jogy alebo objednávky, či hocijaký iný problém, napíšte a spoločne určite nájdeme odpoveď na vaše otázky.

Ďakujem, že ste navštívili tento web. Vďaka vašim postrehom a pripomienkam sa snažím vyberať témy tak, aby vás zaujali a aby ste sa niečo viac dozvedeli z danej oblasti. Vážim si každý názor. Pre toho, kto sa venuje joge je dôležité, ako sa správa k ostatným aj k životnému prostrediu, a tak sa snažím aby výrobky, ktoré ponúkam na eshope, boli z prírodných materiálov, prípadne aby mali ekologické atestácie.

Želám vám, aby ste v joge našli aspoň také potešenie, s akým pre vás píšem články a hľadám vhodné výrobky. Rozšírte svoje hranice, buďte sami sebou, dosiahnite pocit harmónie, celistvosti a sebestačnosti.

Namaste

Slávka